Kancelaria

Kancelaria Notarialna, prowadzona przez Notariusz Agatę Kuźniar, zlokalizowana jest przy ulicy Przemyskiej 8 w Jarosławiu ( do Państwa dyspozycji pozostaje parking znajdujący się bezpośrednio przed budynkiem).
Notariusz Agata Kuźniar realizuje pełen wachlarz czynności notarialnych, które w zakresie kompetencji notariuszy są zgodne z Ustawą Prawo o notariacie. Zapewnia profesjonalizm, rzetelność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta.
Stronom udzielane są szczegółowe, bezpłatne informacje i wyjaśnienia związane z wykonywaną czynnością notarialną zarówno w siedzibie kancelarii jak też telefonicznie i drogą elektroniczną. Czynności notarialnych polegających na poświadczaniu zgodności odpisów, wypisów, wyciągów lub kopii z okazanymi dokumentami, daty okazania dokumentów, daty pozostawania osoby przy życiu oraz własnoręczności podpisów dokonuje się na bieżąco.

Pozostałe czynności notarialne dokonywane są po wcześniejszym telefonicznym, elektronicznym lub osobistym uzgodnieniu ich terminów, w uzasadnionych przypadkach także w innych godzinach oraz w dni wolne od pracy. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. W uzasadnionych przypadkach czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu.

Zgodnie z Państwa oczekiwaniem, w kancelarii udostępniamy bezpłatny bezprzewodowy internet (Wi-Fi).

Zapraszamy